Dostawa

Towar wysyłamy maksymalnie do 3 dni roboczych po wpływie pieniędzy na konto bankowe choć z reguły przesyłki są nadawane w ciągu 24h od momentu wpływu płatności. Jeśli z jakiegoś powodu wysyłka ma się opóźnić (np. z powodu braku produktu w magazynie) to na pewno o tym poinformujemy e-mailem.

Przesyłki Pobraniowe realizujemy po dwóch pomyślnie zrealizowanych zamówieniach. Towar wysyłany jest maksymalnie do 3 dni roboczych po otrzymaniu informacji o wyborze przesyłki płatnej przy odbiorze.  W razie przewidywanych opóźnień – oczywiście o tym powiadomimy.

Dbamy o to aby nasi Klienci otrzymali swoje produkty w nienaruszonym stanie, dlatego starannie zabezpieczamy każdą wysłaną paczkę. Wszelkie opłaty za opakowanie i zabezpieczenia przesyłki wliczone są w podane koszty wysyłki.

Niestety nie zawsze mamy kontrolę nad tym co się dzieje z paczką w trakcie drogi do naszych Klientów, dlatego prosimy o sprawdzenie przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została ona naruszona podczas transportu. Więcej informacji w zakładce Reklamacje i zwroty

Koszty wysyłki

Koszt przesłania zamówionego towaru zależy od sposobu wysyłki.

Paczki na terenie Polski wysyłamy zazwyczaj kurierem.

Przedpłata Darmowa
wysyłka
Pobranie*
Poczta Polska 18 zł 200 zł 22 zł
Kurier DPD 14 zł 200 zł 18 zł
Paczkomaty Inpost 9 zł 150 zł10 zł

Istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów na terenie Luzina lub Koleczkowa, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznie lub mailem.

*-Przesyłki Pobraniowe realizujemy po dwóch pomyślnie zrealizowanych zamówieniach.

Na terenie Polski przy zakupach o wartości minimum 200zł wysyłka jest zawsze GRATIS.

Wysyłka na terenie Europy – 40zł, wysyłka w pozostałe części świata – 55zł, prosimy o wcześniejszy kontakt celem wyceny.

Nie pobieramy dopłat za opakowanie i dodatkowe zabezpieczenie (np. w przypadku kolagenów w szklanych butelkach).

Masz więcej pytań? Pisz lub dzwoń, jesteśmy do Twojej dyspozycji.