Instrukcja obsługi

Jak używać naszych produktów? Bardzo prosto, jednak warto wiedzieć kilka rzeczy. Zebraliśmy wszystko w jednym miejscu byście nie musieli poszukiwać drobnych druków na pudełkach!

ATELOKOLAGEN PERŁOWY

Stosować codziennie rano i wieczorem. Nanieść produkt na czystą skórę i delikatnie wmasować. Masaż powinien odbywać się rozpoczynając od dolnych partii ciała w kierunku serca. Partie skóry z największymi przebarwieniami polecamy spryskać uprzednio ATELOWODĄ KOMÓRKOWĄ.

ATELOKOLAGEN COLWAY

Delikatnie zwilżyć skórę wodą, nałożyć Atelokolagen i wmasowywać do całkowitego wchłonięcia. Zalecamy w następnej kolejności nałożyć krem z innowacyjnej linii „Atelo” – Atelokrem MC2.

Możesz zwiększyć efekty pielęgnacyjne Atelokolagenu regularnie stosując peeling, a także łącząc codzienną pielęgnację z innymi produktami z linii kosmetycznej COLWAY. Może dzięki temu działać synergicznie i zwiększyć swoją skuteczność.

KOLAGEN NATURALNY PLATINUM/SILVER

Kolagen naturalny należy przechowywać w temperaturze do 26 st. C

Kolagen aplikujemy raz lub dwa razy dziennie, na oczyszczoną i zwilżoną skórę wodą. Rozprowadzamy produkt po skórze, łącznie z okolicą oczu wmasowując do całkowitego wchłonięcia. Następnie po kilku minutach (około 2) aplikujemy krem pielęgnacyjny.

Możesz zwiększyć efekty pielęgnacyjne Kolagenu Naturalnego Platinum stosując regularnie Peeling.

Najlepsze efekty uzyskujemy, stosując z Kolagenem inne produkty z linii pielęgnacyjnej COLWAY. Mogą dzięki temu działać synergicznie i zwiększyć swoją skuteczność.

KOLAGEN NATURALNY GRAPHITE

Kolagen naturalny należy przechowywać w temperaturze do 26 st. C

Kolagen Graphite rozprowadzamy  po skórze wmasowując do całkowitego wchłonięcia. Następnie po kilku minutach (około 2) aplikujemy balsam pielęgnacyjny.

Ze względu na swój ciemniejszy pigment, zalecamy go aplikować na miejsca mniej widoczne (stopy, włosy, nogi) na oczyszczoną i zwilżoną skórę wodą. 

Należy zaznaczyć, że ma on dokładnie te same właściwości co inne kolageny, lecz jest innego stopnia oczyszczenia. Dlatego jest to najbardziej ekonomiczny rodzaj kolagenu. 

Kolagen na włosy: Nanosimy kolagen na świeżo umyte, osuszone ręcznikiem włosy. Wmasowujemy w skórę głowy i włosy, po kilku minutach (około 2) możemy aplikować kosmetyki do stylizacji włosów.

Kolagen na stopy: Wmasować kolagen w umyte wilgotne stopy. Po kilku minutach (około 2) wmasowujemy krem pielęgnacyjny.

Możesz zwiększyć efekty pielęgnacyjne Kolagenu Naturalnego Graphite stosując regularnie Peeling do ciała z kolagenem.

Najlepsze efekty uzyskujemy, stosując z Kolagenem inne produkty z linii pielęgnacyjnej COLWAY. Mogą dzięki temu działać synergicznie i zwiększyć swoją skuteczność.

ATELOMASKA NA NOC

Stosować na noc na twarz, szyję i dekolt po oczyszczeniu, lekko wmasowując jako krem lub w większej ilości jako intensywnie regenerująca, całonocna maska. 

Kosmetyk przeznaczony do każdego typu skóry. Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu mocno zmęczonej, zestresowanej, pozbawionej blasku i witalności, z pierwszymi zmarszczkami oraz oznakami starzenia.

ATELOWODA KOMÓRKOWA

Stosować rano i wieczorem po oczyszczeniu skóry.  jAtelowodę należy używać ako pierwszy etap pielęgnacji, by idealnie przygotować skórę do dalszej regeneracji.

Szczególnie polecany do użytku w połączeniu z kolagenem lub atelokolagenem. Kosmetyk przeznaczony do każdego typu skóry.

ATELOKREM MC2

Stosować rano na twarz, szyję i dekolt po oczyszczeniu, lekko wmasowując. W przypadku skóry zestresowanej, mocno zmęczonej, można nanosić dodatkowo wieczorem się wymieszały. Kosmetyk nie wymaga spłukiwania. Atelokrem doskonale sprawdzi się pod makijaż. 

BLUE DIAMOND PEELING

Zacznij od dokładnego umycia i oczyszczenia skóry twarzy z makijażu i zanieczyszczeń. Następnie, na lekko zwilżoną skórę, nałóż peeling omijając okolice oczu i ust.

Kosmetyk należy wmasować w skórę za pomocą szerokich, kolistych ruchów. W zależności od potrzeby peelingowania skóry i typu cery, pozostawić na kilka (do kilkunastu) minut. By zwiększyć jego skuteczność zalecamy co pewien czas zwilżać skórę.  Zmyj obficie letnią wodą i delikatnie osusz twarz ręcznikiem. Nie należy zbyt mocno i gwałtownie pocierać skóry.

COLACEUM

TWARZ I CIAŁO: Niewielką ilość wosku nałożyć na oczyszczoną skórę twarzy lub ciała. Pozostawić do wchłonięcia. Można przed nałożeniem rozetrzeć go najpierw w dłoniach – aplikacja będzie łatwiejsza.

WŁOSY: Niewielką ilość produktu wmasować w końcówki włosów lub/i (w zależności od potrzeb) w skórę głowy. Pozostawić do wchłonięcia. Najlepiej aplikować przed snem, pozostawić na noc i rano umyć głowę szamponem.

PAZNOKCIE: Wmasować wosk w płytkę paznokcia oraz w skórki. Pozostawić do wchłonięcia.

CHUSTECZKI KOLAGENOWE

Przeznaczone do każdego typu skóry i całego ciała za wyjątkiem okolic oczu oraz miejsc intymnych, do stosowanie przez dorośłych, nastolatków i dzieci powyżej 3 roku życia.      

Szczególnie polecany do pielęgnacji i oczyszczania skóry w przypadku braku dostępu do bieżącej wody. Świetnie przygotowuje skórę pod aplikację innych kosmetyków.

Otworzyć opakowanie pociągając za etykietę w miejscu oznaczonym strzałką. Wyjąć chusteczkę i szczelnie zamknąć dociskając etykietę, aby uniknąć wysychaniu pozostałych chusteczek.

Zużytą chusteczkę wyrzucić do kosza.

BLUE DIAMOND CREAM

Przeznaczony do stosowania na dzień i na na noc po uprzednim oczyszczeniu skóry wmasować w twarz, szyję i dekolt.

Szczególnie polecany do cery dojrzałej, suchej, odwodnionej, wymagającej natychmiastowej regeneracji.

ZESTAW NAPINAJĄCY POD OCZY

Zalecamy zapoznać się z naszym filmem istruktażowym na: dlazdrowiaiurody.com/blue-diamond-cream/

ELIKSIR DR SŁONIA

Spryskać Eliksirem podrażnioną skórę i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby zabieg powtórzyć kilka razy na dzień. Eliksiru nie powinnien być stosowane do poważnych zmian skórnych bez konsultacji z lekarzem. 

Uwaga! Pojemnik pod ciśnieniem. Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50oC

SZAMPON ZAGĘSZCZAJĄCY WŁOSY

Przed użyciem dokładnie wstrząsnąć celem wymieszania składników*. Nanieść szampon na mokre włosy, masować nie krócej niż przez 1 minutę. Spłukać. Następnie użyć Odżywki Zagęszczającej Włosy COLWAY

*Szampon Zagęszczający Włosy COLWAY nie jest zagęszczany. Ponieważ zawiera naturalne substancje stałe, mikronizowane, przed użyciem należy go każdorazowo dobrze wstrąsnąć.

ODŻYWKA ZAGĘSZCZAJĄCA WŁOSY

Na mokre włosy nałożyć niewielką ilość odżywki i wmasowywać we włosy i skórę głowy przez jedną do dwóch minut. Następnie spłukać ciepłą wodą. Stosować po każdym myciu włosów. Uwaga odżywka nie jest tłusta i nie zawiera zbędnych wypełniacz, wystarczy pokryć włosy i skóre głowy niewielką ilością. 

Do mycia włosów używać Szamponu Zagęszczającego Włosy COLWAY. Używanie obu tych produktów razem znacznie zwiększa efekt zagęszczający, który każdy użytkownik postrzeże już po kilku, a najpóźniej kilkunastu tygodniach na grzebieniu podczas czesania.

ELIKSIR POD OCZY

Eliksir pod Oczy, aplikujemy na oczyszczoną skórę, rozprowadzając i wmasowując produkt pod oczami, następnie pozostałość przenosimy na górną powiekę i delikatnie wmasowujemy.

Ze względu na bogactwo substancji aktywnych i siłę swojego działania, Eliksir może być również kremem pielęgnacyjnym twarzy.

Zastosowanie Kolagenu Naturalnego przed aplikacja kremu, zwiększa efekty pielęgnacyjne. Największą poprawę poczujesz stosując Eliksir systematycznie.

SERUM WYSZCZUPLAJĄCE

Aplikuj kosmetyk 1 lub 2 razy dziennie na oczyszczoną skórę wmasowując do wchłonięcia.

HERBACEUM

Nanieś preparat na całe ciało uwzględniając szczególnie suche partie. Masuj okrężnymi ruchami ku górze, aż do całkowitego wchłonięcia. Sugerujemy stosowanie balsamu 2 razy dziennie rano i wieczorem oraz po każdej kąpieli.