O nas

Jesteśmy tutaj dla was żeby rozpowszechnić wiedzę kosmetykach i suplementach firmy COLWAY. Jeżeli tu trafiłeś to znaczy, że tak jak nam nie są ci obojętne składy produktów, które nakładamy na nasze ciało i spożywamy. Jeżeli masz problemy z cerą, chcesz zadbać o swoje ciało i zdrowie. To doskonale trafiłeś. 

Nasz wybór padł na kosmetyki firmy Colway. Zapytacie, dlaczego? Sami przekonaliśmy się że warto,  a do tego ugruntowana pozycja na rynku MLM i tysiące zadowolonych klientów potwierdzają ich wartość. Produkty są unikalne na skalę światową, nie deklaratywnie jak w milionach zalewających nas reklam, lecz rzeczywiste. W większości są pochodnymi sensacyjnych odkryć polskiej biochemii. Używa się do ich tworzenia substancji lub formuł mało znanych w kosmetologii i medycynie zdrowia. Często pozyskiwanych rdzennymi polskimi technologiami. Nasz sklep jest dedykowany dla ludzi którzy chcą bezpośrednio, bez systemów punktowych i promocyjnych kupić w dobrej cenie polskie produkty doskonałej jakości. 

Firma COLWAY zachowuje zdrowy rozsądek – przykładowo pomimo setek potwierdzonych przypadków porostu włosów na łysiejącej głowie, nie potrafi jeszcze budzić nadziei milionów łysych…

Bardzo zachęcamy do kontaktu z nami jesteśmy tutaj, żeby wam pomóc w wyborze produktu idealnego do waszych potrzeb. Nie tylko znamy te produkty od kuchni, ale tez posiadamy odpowiednia wiedzę  z która chetnie sie podzielimy. Odwiedzajcie nasz fanpage aby być na bieżąco z promocjami, ciekawymi artykułami i po prostu z nami.

W kwestii samych kosmetyków, na samym początku zwracają uwagę składy. Są krótkie, bez emulgatorów, barwników, konserwantów itp itd. Nie dotyczy to wszystkich produktów, są one stosowane tylko tam gdzie jest to konieczne  by podtrzymać funkcjonalność produktu i łatwość aplikacji. Składniki są naszym zdaniem dobrze dobrane, a produkty przyjemne w aplikacji. Mit o Kolagenie i jego niemożliwości pokonania epidermy został już dawno obalony i należy przyznać, że Colway jest pionierem w tej dziedzinie, firma prowadzi własne badania. 

Czy wiecie co decyduje o wartości pożywienia?

Ludzie żyją długo i zdrowo, ich tkanki zachowują młodość, a organy funkcjonują prawidłowo kiedy w codziennej diecie znajdują się witaminy, mikroelementy, dobre tłuszcze i białka, antyoksydanty, flawonoidy, procyjanidy, hydroaminokwasy, dobrze przyswajalne węglowodany, prowitaminy, koenzymy i wiele, wiele innych…

Trudno jednak o dobrze zbilansowaną dietę przez cały rok…

Wiele produktów jest drogich, sezonowo niedostępnych lub po prostu nielubianych.

Denis Costille / Shutterstock.com

Czy możemy zjadać przez całe życie tyle łososia co Norweg? Lub Kanadyjczyk? Tyle jogurtu i pomidorów co Bułgar? Oliwy z oliwek co Kalabryjczyk? Alg i skorupiaków tyle, ile Japończyk? I jeść to wszystko naraz, plus górę warzyw, owoców, gryki, ciemnego pieczywa, roślin strączkowych? Oczywiście popijając sokami przecierowymi, dobrą wodą mineralną i czerwonym winem? I dlatego właśnie warto sięgać po suplementy diety. Suplementacja staje się jedną z popularniejszych metod dbania o zdrowie.