Reklamacje i zwroty

Jesteśmy solidną firmą i zależy nam na zadowoleniu Klientów.

Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziesz chciał zwrócić zakupione u nas produkty możesz to zrobić bez podawania przyczyny, o ile zwracany produkt dostarczony będzie w oryginalnym opakowaniu i bez śladów wskazujących na jego używanie (bez zerwania plomby bezpieczeństwa).

W przypadku błędnie zrealizowanego zamówienia koszt przesyłki ponosi EKOTEK Wojciech Twarużek. Zwrot gotówki jest możliwy do 30 dni od daty otrzymania towaru (przelew jest realizowany najpóźniej 14 dni od odesłania do nas zakupionego towaru)..

Aby zwrócić lub reklamować towar należy:

  1. Przesłać zwracany/reklamowany towar na adres:

EKOTEK Wojciech Twarużek

ul. Świerkowa 4

84-207 Koleczkowo

  1. Dołączyć do przesyłki wypełniony formularz zwrotu lub formularz reklamacji

Pobierz formularze:

pobierz formularz reklamacji

pobierz formularz zwrotu

  • Zwracany towar powinien być odesłany w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu.
  • Reklamacje rozpatrujemy maksymalnie w terminie 14 dni kalendarzowych.

Zgodnie z Ustawą O prawach Konsumenta z dn. 30.05.2014r odstąpienie od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość przysługuje Konsumentowi w terminie 14 dni od zawarcia umowy. O powyższym należy powiadomić operatora strony www.kolagencolway.pl wysyłając formularz odstąpienia od umowy (pobierz formularz zwrotu) e-mailem na adres: biuro@kolagencolway.pl

Ponadto zgodnie z przedmiotową Ustawą odstąpienie od umowy nie przysługuje m.in.: w odniesieniu do umów: „… w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.”

Sklep www.kolagencolway.pl nie przyjmuje (w ramach odstąpienia od umowy) przesyłek nadanych w formie wysyłki „za pobraniem”.