Kolagen Naturalny

Z wiekiem procesy produkcji kolagenu spowalniają, czego efektem są objawy starzenia szczególnie widoczne na naszej twarzy. Skóra staje się zwiotczała, pozbawiona jędrności i elastyczności. Jest wiele czynników spowalniania procesu produkcji kolagenu, do najczęstszych należy promieniowanie UV, zła dieta czy czynniki genetyczne.

Kolagen  ma postać żelu, który łatwo rozprowadza się na skórze oraz szybko wchłania. Idealnie sprawdzi się w przypadku skóry delikatnej, dzięki czemu może być stosowany również pod oczy na dekolt i inne wrażliwe miejsca ciała. Preparaty odbudowują włókna kolagenowe, likwiduje objawy starzenia oraz zwalcza takie niedoskonałości jak zmiany naczyniowe, rozszerzone naczynka, trądzik różowaty i pospolity, zmiany pigmentowe itp. Regularne stosowanie Kolagenu czyni skórę jędrniejszą, bardziej elastyczną, wygładzoną oraz bardziej sprężystą. Zmarszczki i blizny ulegają spłyceniu, przez co stają się mniej widoczne. Zalecany do skóry dojrzałej w celach rewitalizujących, po zabiegach medycyny estetycznej, mechanicznym oczyszczaniu cery czy po opalaniu.

Kolagen Naturalny nie zawiera barwników, aromatów chemicznych. Nie powoduje uczuleń, podrażnień oraz nie wywołuje skutków ubocznych, co jest szczególnie ważne dla osób z cerą wrażliwą. Opakowanie z dozownikiem pozwala na higieniczne użytkowanie produktu. Należy przechowywać produkt w temp. nie wyższej niż 25 stopni C.

Przeglądaj Kolageny